O nas…

Po obejrzeniu kolejnego sezonu Star Treka, wiedziałem już, że jestem Volcaninem. Nie chodziło wcale o siłę, ani o śpiczaste uszy, a nawet nie o zieloną krew, a o opanowanie emocji będące środkiem do zbawienia świata. Niestety, nie zrozumiała mnie żona, gdy podczas kłótni używałem bez emocji logicznych argumentów, a potem z wahaniem powiedziałem, że po paru latach małżeństwa wciąż darzę ją afekcją. Tak samo nie zrozumieli mnie koledzy, zarówno w pracy jak i w poza nią. Szef nie potrafił zrozumieć tego, że chcę wprowadzić bardziej nie angażujące środowisko w pracy, poprzez usunięcie zbędnych dekoracji i obowiązkową godzinę medytacji w godzinach urzędowania, na jego argumenty odpowiedziałem, że są nielogiczne. Pozostawiony sam sobie skorzystałem z tej jednej rzeczy, która wyróżnia Volcan – z logiki. Znalazłszy stowarzyszenie okazało się, że wcale nie jestem tak odosobniony i dziwny; wręcz – jestem jedną z normalniejszych osób w całej mojej nowej grupie.

st_sw

Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty to stowarzyszenie zrzeszające fanów Star Treka z Poznania oraz okolic. Jako miłośnicy tego uniwersum aktywnie propagujemy nasze zainteresowania na różnych konwentach i zlotach fanów Sci-Fi, ale jesteśmy otwarci również na inne projekty, takie jak spotkania w szkołach czy organizację wspólnych seansów filmowych. Chcemy razem „podążać tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”.

st_itd

Masz ochotę na radosne spędzanie czasu na rozmowach o różnorodności fantastyki? Czy chcesz w dobrym towarzystwie wcielić się w postać ze Star Treka w grze RPG? A może marzy Ci się wzięcie udziału w poważniejszym projekcie? Dobrze trafiłeś, bo jesteśmy otwarci na każdą nową osobę i każdy ciekawy pomysł. Zapraszamy na nasze comiesięczne spotkania, albo chociaż do odwiedzenia fanpage na Facebooku. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz